Ідентифікація та реєстрація тварин

Відлов безпритульних (бездоглядних) тварин, реєстрацію домашніх собак і котів, ведення єдиного обліку цих тварин у місті, у тому числі пошук загублених тварин та повернення їх власникам, здійснюється, відповідно до Київської міської програми контролю за утриманням домашніх тварин та регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами, комунальними підприємствами «Притулок для тварин» та «Центр ідентифікації тварин», відповідно.

Зазначені вище комунальні підприємства підпорядковуються Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві не здійснює координацію роботи за діяльністю комунальних підприємств  у сфері відлову та реєстрації тварин, а здійснює державний нагляд (контроль) за проведенням протиепізоотичних заходів юридичними та фізичними особами, що проводять професійну діяльність у галузі ветеринарної медицини, зокрема за дотриманням вимог законодавства щодо ідентифікації та реєстрації тварин.

Разом з тим, інформуємо, що з питань забезпечення стійкого епізоотичного благополуччя, Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві співпрацює з відповідними структурними підрозділами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).