Роз'яснення щодо адресної доставки замовлень та замовлень на винос

Відповідно до протоколу засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 20.03.2021р. №11 з 23.03.2021р. на території м. Києва запроваджено «червоний» рівень епідемічної небезпеки.

Відповідно до п.3постанови КМУ від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», зі змінами, у регіонах, де запроваджено «червоний» рівень епідемічної небезпеки, забороняється:

- приймання відвідувачів суб'єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос і закладів громадського харчування в аеропортах.

Торгівля непродовольчими товарами дозволяється лише із здійсненням адресної доставки замовлень.
 
Що таке видача замовлень на винос?

Відповідно до Протиепідемічних заходів у закладах громадського харчування на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 30.12.2020 №57, заклади громадського харчування повинні бути зачинені для відвідувачів, у тому числі для кур’єрів служб доставки.

Прийом замовлень відбувається дистанційно (телефоном, з використанням засобів телекомунікацій) або через спеціально облаштоване вікно (вхідні двері).

Видача замовлень клієнтам та розрахунок також повинен здійснюватися через спеціально облаштоване вікно або через вхідні двері закладу, виключно в закритій тарі/упаковці.
 
Що таке адресна доставка замовлень?

Відповідно до роз’яснень на порталі Інформаційного агенства "ЛІГА:ЗАКОН - це означає, що самі заклади повинні бути зачинені для відвідувачів, а продажі здійснюються онлайн - через сайт, сторінки в соціальних мережах чи телефоном.

Клієнти можуть оплатити замовлення банківською карткою або готівкою кур'єру при отриманні замовлення. При цьому, працівники закладів обов'язково повинні бути забезпечені засобами індивідуального захисту.

Для того, щоб легально здійснювати адресну доставку, до установчих документів суб’єкта господарювання потрібно додати відповідні КВЕДи:
56.29 «Постачання інших готових страв».
56.21 «Постачання готових страв для подій».
47.99 «Інші види роздрібної торгівлі поза магазинами».
47.91 «Роздрібна торгівля, що здійснюється фірмами поштового замовлення або через мережу Інтернет».

У разі відсутності в установчих документах суб’єкта господарювання вищезазначених КВЕДів, здійснення адресної доставки, як виду господарської діяльності, є протизаконним.