Завантаження
Для державної реєстрації потужності оператор ринку подає заяву територіальному органу Держпродспоживслужби. В Києві це можна зробити особисто або поштою  за адресою: м. Київ, вул. Некрасовська, 10/8, на електронну адресу: info@kyiv-dpss.gov.ua або через Центри надання адміністративних послуг.

Заяву встановленого зразку можна завантажити тут. Заповнюється друком або розбірливо від руки друкованими літерами.

Зверніть увагу! Заява про державну реєстрацію потужності засвідчується підписом оператора ринку або уповноваженої ним особи.

У заяві обов’язково вказується електронна адреса. На неї буде надіслано результат прийнятого рішення щодо проведення державної реєстрації потужності – реєстраційний номер або вмотивована відмова. Тому заповнювати слід чітко та розбірливо.

Підставою для відмови у державній реєстрації потужності є невідповідність заяви встановленій формі, надання в ній неповної інформації або наявність раніше прийнятого рішення про державну реєстрацію цієї потужності.

Будьте уважні, у заяві та додатковій інформації до заяви слід заповнювати усі існуючі рядки форми.

Кожен оператор ринку, потужності якого зареєстровані, має можливість переглянути інформацію про потужності в Державному реєстрі потужностей операторів ринку, до якого є вільний доступ на офіційному сайті Держпродспоживслужби (www.dpss.gov.ua→ діяльність → реєстри → Державний реєстр потужностей операторів ринку) або на сайті Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві (www.kyiv-dpss.gov.ua → реєстри → Державний реєстр потужностей операторів ринку).