Оголошення

Новини

До уваги споживачів: оксид етилен у насінні кунжуту та хлібних паличках


До Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві надійшло інформаційне повідомлення системи швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 30.11.2020 р. № 2020.5206 - стосовно виявлення несанкціонованої речовини оксиду етилену (>0.4 mg/kg-ppm) у насінні кунжуту з Індії  (виробник: Barea srl, Quinto di Treviso, партія № 042), з якого виготовлено хлібні палички, що експортувались з Італії (виробник: Grissitalia srl, Alessandria) до інших країн-членів ЄС та до України (отримувач: ТОВ «Модерн Трейд», вул. Болгарська, 1, м. Одесса, 65007).

Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві звертає увагу операторів ринку, які використовують у виробництві та/або здійснюють обіг вищезазначеної продукції, про необхідність вилучення її з виробництва та/або обігу. Також поінформувати Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві в письмовій формі у строк не більше двох робочих днів про вилучену продукцію. Це передбачене частиною 3 статті 20 Закону України "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів".

Шановні споживачі! У разі виявлення вказаного харчового продукту, повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві за телефоном - (044) 486-95-85 або електронною адресою: info@kiev.dpss.gov.ua.


Автор: admin від 08.12.2020