Оголошення

Новини

Контроль на ярмарках у Києві


Контроль, щодо дотримання законодавства про харчові продукти, під час проведення ярмаркових заходів на території Києва спеціалісти ГУ Держпродспоживслужби проводять постійно.
 
За 2020 рік проведені 54 заходи контролю щодо організаторів ярмаркових заходів (комунальних підприємств, юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців), які здійснюють діяльність, відповідно до затверджених графіків.
 
За результатами, у випадках виявлення порушень вимог законодавства про харчові продукти, вживалися заходи реагування, відповідно до вимог законодавства. Зокрема, винесені 2 приписи про усунення порушень; 1 рішення про припинення виробництва та обігу харчових продуктів; 19 постанов про накладення штрафу на суму 634 тис. 296 грн.
 
До державного бюджету сплачено 534 тис.144 грн КП «Світоч» (16 Постанов).
 
Крім інспектувань у місцях проведення ярмаркових заходів, спеціалістами Головного управління, у складі робочих груп районних у місті Києві державних адміністрацій, здійснювався контроль за організацією протиепідемічних заходів.
 
За результатами роботи моніторингових груп, за недотримання протиепідемічних заходів на період карантину, порушення організаторами ярмарків санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами, складені 12 протоколів про адміністративне правопорушення за частиною першою ст.443 КУпАП «Порушення вимог щодо карантину людей», які на даний час знаходяться на розгляді в районних судах Києва.
 
Зауважимо, що протягом зимового періоду проведення ярмаркових заходів на території Києва було обмежено, тому заходи державного контролю не проводилися. З 17 березня, через запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, відповідно до Розпоряджень керівника робіт із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), проведення ярмарок на території міста було заборонено.


Автор: admin від 09.12.2020