Оголошення

Новини

Харчування дітей у закладах освіти – актуальна тема, яка потребує вдосконалення і зазнає поступових змін


Із останніх новин: повідомлення першої леді України Олени Зеленської, що триває робота над реформуванням системи харчування у навчальних закладах. Зокрема, вже стартувала підготовка орієнтовних меню.
До процесу залучені фахівці Міністерства охорони здоров'я України, представники громадських організацій, експерти у галузі харчування та дитячі лікарі – ендокринологи і дієтологи.
 
Олена Зеленська повідомляє, що створені зразки меню з рецептами страв та технологічними картками відповідатимуть оновленим вимогам і нормам харчування для дітей усіх вікових груп. Сезонні меню готуються на шість тижнів. Вже готові меню сніданків та обідів. Надалі будуть розроблені меню для вечерь, других сніданків і підвечірків.
 
Тим часом, у черговому короткому відео-звіті за 10 місяців 2020 року заступник начальника управління - начальник відділу безпеки середовища життєдіяльності Олена Уварова розповідає про результати здійснення заходів державного контролю щодо операторів ринку, які надають послуги з харчування дітей у закладах освіти, та постачальників харчових продуктів.
 
Посилання на Санітарний регламент для закладів загальної середньої освіти:  https://cutt.ly/chYvPgm
Автор: admin від 10.12.2020