Оголошення

Новини

Оксид етилену у сировині для виготовлення напоїв HELL FOCUS STR 250C


Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві інформує про виявлення несанкціонованої речовини оксид етилену у сировині (постачальник: ADE-Orangen-Mango-Grundstoff), котра використовувалась для виготовлення напоїв  HELL FOCUS STR 250C (виробник: Hell Energy Magyaroszag Kft) та експортувалась до України (отримувач: ТОВ «ХЕЛЛ ЕНЕРДЖІ ДРІНКС» м. Київ, 03038). Інформацію отримано у повідомленні по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 03 вересня 2021 року №2021.4074 та  №2021.4074-fup 29.
 
Відповідно до частини 3 статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» (надалі – Закон), якщо оператор ринку вважає або має підстави вважати, що харчові продукти, які він ввіз (переслав) на митну територію України, виробив, переробив або обіг яких здійснює, не відповідають вимогам безпечності, він негайно розпочинає процедуру вилучення цих харчових продуктів з обігу. У строк не більше двох робочих днів письмово інформує про виявлену невідповідність компетентний орган. Якщо такі харчові продукти могли потенційно потрапити до споживача, оператор ринку інформує споживачів про причини їх вилучення та у разі потреби відкликає харчові продукти, якщо застосування інших заходів є недостатнім для досягнення прийнятного рівня захисту здоров’я споживачів.
 
Також попереджаємо про відповідальність за порушення законодавства про харчові продукти відповідно до статті 65 Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин».
 
Шановні споживачі! У разі виявлення вказаного продукту на споживчому ринку столиці, повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві за телефоном - (044) 486-95-85 або електронною адресою: info@kyiv-dpss.gov.ua.


Автор: Редактор від 10.09.2021