Оголошення

Новини

Завищений вміст трансжирних кислот у шоколадних цукерках


Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві інформує про виявлення  завищення вмісту трансжирних кислот  (4,63 ±0,15 г /100 г) у шоколадних цукерках ТМ «Ріконд», що експортувалась з України (експортер: ДПФ «ЕКОТЕХНІКА-М» , просп. Повітрофлотський, 94 А, м. Київ, 03151),  що було завантажено 18 листопада 2020 року в місті Рівне до Литви  (UAB «Baltic Merlangus» (UAB Baltijos Bretlingis). Інформаційне повідомлення від 3 вересня 2021 року №2021.4716 отримане по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF).        
 
Нагадуємо, якщо харчові продукти, які оператор ринку ввіз (переслав) на митну територію України, виробив, переробив або обіг яких здійснює, не відповідають вимогам безпечності, він негайно розпочинає процедуру вилучення цих харчових продуктів з обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформує компетентний орган про вжиті заходи щодо подальшого поводження з вказаним харчовим продуктом, відповідно до частини 3 статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».
 
Також попереджаємо про відповідальність за порушення законодавства про харчові продукти відповідно до статті 65 Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин».

Автор: Редактор від 10.09.2021