Оголошення

Новини

Новини
Шукати в архіві: 


Новини 2020
10.12.2020
 
Із останніх новин: повідомлення першої леді України Олени Зеленської, що триває робота над реформуванням системи харчування у навчальних закладах. Зокрема, вже стартувала підготовка орієнтовних меню.
До процесу залучені фахівці Міністерства охорони здоров'я України, представники громадських організацій, експерти у...
 
Відео-звіт із основних напрямів діяльності Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві за 10 місяців нинішнього року.

Щодо реалізації головним управлінням державної політики в сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини розповідає Ігор Басюк - начальник Управління безпечності харчових прод...
 
09.12.2020
Оперативна інформація за 8 грудня на основі моніторингу дотримання профілактичних і протиепідемічних заходів суб’єктами, які здійснюють господарську діяльність у Києві.
 
За участі фахівців ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві провели моніторинг на 64 об’єктах.
 
Зокрема, 11 закладів громадськог...
 
Контроль, щодо дотримання законодавства про харчові продукти, під час проведення ярмаркових заходів на території Києва спеціалісти ГУ Держпродспоживслужби проводять постійно.
 
За 2020 рік проведені 54 заходи контролю щодо організаторів ярмаркових заходів (комунальних підприємств, юридичних осіб, фізичних осіб &...
 
Розпочинаємо публікувати короткі відео-звіти з основних напрямів діяльності Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві за 10 місяців нинішнього року.

Про заходи проведені Головним управлінням із метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 розповідає Валентина Щербакова - начальник Уп...
 
У листопаді 2020 року спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві отримали та розглянули  875 звернень від громадян, у тому числі 158 (18,1%), що надійшли поштою, 657 (75,1%) – на електронну адресу, 41 (4,7%) – прийнятих по телефону та 19 (2,2%) – під час особистого прийому.
...
 
Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві постійно проводить аналіз якості атмосферного повітря столиці за даними постів спостереження Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського.
 
На 13 годину 08.12.2020 рівень забруднення повітря в приземному шарі атмосфери в Києві залишався висок...
 
Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві постійно аналізує показники якості атмосферного повітря на території столиці.
 
У порівнянні з попереднім тижнем рівень забруднення повітря міста діоксидом азоту знизився, іншими домішками – майже не змінився.
 
За даними спостережень на стаціонарни...
 
08.12.2020
До Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві надійшло інформаційне повідомлення системи швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 30.11.2020 р. № 2020.5206 - стосовно виявлення несанкціонованої речовини оксиду етилену (>0.4 mg/kg-ppm) у насінні кунжуту з Індії  (виробник: Bare...
 
З метою інформування споживачів та операторів ринку Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві, згідно інформаційного повідомлення системи RASFF № 2020.5477 від 02.12.2020, доводить до вашого відома про виявлення несанкціонованої речовини оксиду етилену (1.2 mg/kg – ppm) у органічній тахіні (кунжутова пас...
 
Оперативна інформація за 7 грудня на основі моніторингу дотримання профілактичних і протиепідемічних заходів суб’єктами, які здійснюють господарську діяльність у Києві.
 
За участі фахівців ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві провели моніторинг на 65 об’єктах.
 
Зокрема, 11 закладів громадськог...
 
04.12.2020
Оперативна інформація за 3 грудня на основі моніторингу дотримання профілактичних і протиепідемічних заходів суб’єктами, які здійснюють господарську діяльність у Києві.
 
За участі фахівців ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві провели моніторинг на 75 об’єктах.
 
Зокрема, 14 закладів громадськог...
 
Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві постійно проводить аналіз якості атмосферного повітря столиці за даними постів спостереження Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського.
 
На 13 годину 03.12.2020 рівень забруднення повітря в приземному шарі атмосфери в Києві залишався висок...
 
Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві постійно аналізує показники якості атмосферного повітря на території столиці.
 
У порівнянні з попереднім тижнем рівень забруднення повітря міста суттєво не змінився.
 
За даними спостережень на стаціонарних постах Центральної геофізичної обсерваторі...
 

Розсилка передплатникам RSS 2.0