Оголошення

Новини

Новини
Шукати в архіві: 


Новини 2021
13.10.2021
Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві інформує про виявлення  Salmonella (presence/125g) в листі м’яти з Єгипту (експортер: United for Import & Export, Hadka, El Fayoum Governorate), що експортувалось з Німеччини (імпортер: Krauter Mix GmbH, Abtswind) до України (отримувач ДП «Кондитер...
 
Оперативна інформація за 12 жовтня на основі моніторингу дотримання профілактичних і протиепідемічних заходів суб’єктами, які здійснюють господарську діяльність у Києві.
 
За участі фахівців ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві провели моніторинг на 324 об’єктах.
 
Зокрема, відвідано 16 закладів...
 
12.10.2021
Оперативна інформація за 11 жовтня на основі моніторингу дотримання профілактичних і протиепідемічних заходів суб’єктами, які здійснюють господарську діяльність у Києві.
 
За участі фахівців ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві провели моніторинг на 124 об’єктах.
 
Зокрема, відвідано 10 закладів...
 
11.10.2021
Оперативна інформація за 8 жовтня на основі моніторингу дотримання профілактичних і протиепідемічних заходів суб’єктами, які здійснюють господарську діяльність у Києві.
 
За участі фахівців ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві провели моніторинг на 106 об’єктах.
 
Зокрема, відвідали 10 освітніх ...
 
08.10.2021
Головне управління Держпродспоживслужби  в  м. Києві  інформує  про   виявлення  у замороженій випічці з використанням рідких дріжджів, що містять  ксантанову камедь із перевищенням максимально допустимого рівня для етилен оксиду (виробник SC La Lorrain SRL, Campia-Tuzii) та експ...
 
Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві інформує про несанкціоноване використання сировини злакових культур при виготовленні пластикових ланч-боксів, що експортувались з Китаю (виробник: Xiamen Keystar Trading CO. LTD) через Польщу (імпортер: Asgard Spolka z ograniczona odpowiedzialnoscia Baranowo) до Україн...
 
Оперативна інформація за 7 жовтня на основі моніторингу дотримання профілактичних і протиепідемічних заходів суб’єктами, які здійснюють господарську діяльність у Києві.
 
За участі фахівців ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві провели моніторинг на 204 об’єктах.
 
Зокрема, відвідано 15 закладів ...
 
07.10.2021
Оперативна інформація за 6 жовтня на основі моніторингу дотримання профілактичних і протиепідемічних заходів суб’єктами, які здійснюють господарську діяльність у Києві.
 
За участі фахівців ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві провели моніторинг на 196 об’єктах.
 
З них 14 закладів освіти, 42 за...
 
У вересні 2021 року фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві отримано та розглянуто 657 звернень від громадян, у тому числі 313 (47,6%), що надійшли поштою, 309 (47,0%) – на електронну адресу (у т.ч. через веб-сайт – 68), 19 (2,9%) – прийнятих по телефону та 16 (2,4%) – під...
 
06.10.2021
Оперативна інформація за 5 жовтня на основі моніторингу дотримання профілактичних і протиепідемічних заходів суб’єктами, які здійснюють господарську діяльність у Києві.
 
За участі фахівців ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві провели моніторинг на 141 об’єкті.
 
З них 13 закладів освіти, 37 зак...
 
01.10.2021
Пропонуємо вашій увазі відео-поради від Ірини Мазепи - начальниці відділу контролю у сфері торгівлі управління захисту споживачів ГУ Держпродспоживслужби в м.Києві.

Цим відео розпочинаємо своєрідну школу обізнаного споживача, зокрема, поговоримо про права споживача при отриманні манікюрно-перукарських послуг. Ірина ...
 
30.09.2021
Оперативна інформація за 29 вересня на основі моніторингу дотримання профілактичних і протиепідемічних заходів суб’єктами, які здійснюють господарську діяльність у Києві.
 
За участі фахівців ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві провели моніторинг на 137 об’єктах.
 
Зокрема, відвідано 18 закладі...
 
Тема буде цікава суб'єктам господарювання, які діють у Києві. Розповідає Юрій Миркєєв - заступник начальника управління - начальник відділу державного контролю Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини.
 
Інформуємо стосовно виявлення Salmonella Enteritidis та Salmonella групи С1 в охолодженому та замороженому курячому м’ясі, що експортувалось з Польщі (виробник: SuperDrop S. A., Karczew; місце зберігання: AMP Logistyka, Plonsk, Poland). Продукцію надіслано до України у кількості 585 кг (отримувач: ПП «ЛЯМІТ...
 
Щорічний симулятивний  тренінг – один із необхідних заходів контролю за ящуром, який  Держпродспоживслужба проводить , зокрема, і для підтвердження статусу країни вільної без застосування вакцинації щодо ящуру.
 
Цього року симулятивний тренінг  «Транскордонні захворювання: ящур та губ...
 

Розсилка передплатникам RSS 2.0