Інтерв'ю з Головним дитячим імунологом м. Києва Федором Лапієм Читати...
! Сьогодні -

Головне управління
Держсанепідслужби у м. Києві


Про стан захворюваності на грип та ГРВІ у місті Києві

Про стан захворюваності на грип та ГРВІ у місті Києві
З початку епідемічного сезону реєструється активна циркуляція вірусів грипу А (H1N1), парагрипу, респіраторно – синцитіального та аденовірусів.

У місті Києві за період з 04.01.2016 р. по 10.01.2016 р. на грип та ГРВІ захворіло 13475 осіб, з них 8289 випадків захворювань (61,5%) зареєстровані у дітей віком до 17 років. Захворюваність на грип та ГРВІ була на рівні показника попереднього тижня.

Захворюваність у місті відповідала сезонній, показник на 10 тисяч населення міста склав 46,7 і був нижчий епідемічного порогу для даного тижня на 46,7%.

Ситуація у місті Києві на сьогоднішній день залишається стабільною. Фахівцями Держсанепідслужби м. Києва щоденно проводиться моніторинг захворюваності на грип та ГРВІ.

З початку епідемічного сезону у м.Києві було зареєстровано два летальні випадки від грипу А, ускладненого пневмонією, в дорослих осіб, які відносилися до групи ризику.

До груп ризику відносяться особи з надмірною вагою, хворі на цукровий діабет, вагітні, особи з хронічними захворюваннями дихальних шляхів.

У випадку появлення перших ознак захворювання необхідно негайно звернутися за медичною допомогою з метою визначення осіб щодо їх належності до групи ризику та призначення необхідного лікування.Розмістив: Admin від 11.01.2016
CMS Status-X