Інтерв'ю з Головним дитячим імунологом м. Києва Федором Лапієм Читати...
! Сьогодні -

Головне управління
Держсанепідслужби у м. Києві


Шестеро студентів Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» захворіли на вірусний гепатит А


Спалах захворювання на вірусний гепатит А зафіксовано у студентів КПІ у Києві.  Захворіло 6 осіб, які мешкали у двох різних гуртожитках вузу - гуртожиток №4 та №10.

«У п’ятьох студентів діагностували вірусний гепатит А, жовтяничну форму, середнього ступеню важкості, ще у  одного - легкого», - повідомляють у Держсанепідслужбі м. Києва.
Захворювання було виявлено не одночасно, перший випадок зафіксовано ще 18 грудня минулого року, останній – 28 січня нинішнього. Усіх хворих було госпіталізовано у

інфекційні відділення столичних лікарень.

У всіх шістьох діагноз підтверджено лабораторно. Після кожного випадку захворювання контактних осіб обстежував лікар, усі вони направлені для медичного спостереження до студентської поліклініки НТУУ «КПІ». Після виявлення випадків захворювання фахівці відділення дезінфектології ДУ "Київський МЛЦ ДСЕСУ" на об'єктах проводили заключну дезінфекцію. Загалом було відібрано 125 змивів на виявлення бактерій групи кишкової палички (70 змивів у гуртожитку №4, 25 змивів у гуртожитку №10 та 30 змивів в їдальні НТТУ «КПІ». Відібрано 4 зразки питної води на дослідження за мікробіологічними показниками (на наявність вірусу гепатиту А).

До 8 лютого  студенти НТУУ «КПІ» перебувають на зимових канікулах, проте епідеміологічне розслідування триває.

 

Розмістив: Ред-2 від 01.02.2016
CMS Status-X